Ziyaretçi Saatlerimiz
12 Kasım 2022

Ziyaret Saatleri

ZİYARET SAATLERİ VE ZİYARETÇİ KURALLARI

      Hastanız bizim misafirimiz olup, hastanemizde tedavi olmak amacıyla yatmaktadır. Bu nedenle belirtilen kurallara uymanız hastanız açısından önem taşımaktadır.

      1. Ziyaretçi kabul etmeyen servislere (Yoğun bakımlar, Palyatif) gibi servislere tedbir amaçlı ziyaretçi kabul edilmemektedir bu konuda gerekli hassasiyetin gösterilmesi önemle rica olunur.

      2. Hasta ziyaretleri her gün  öğlen 14:00 - 15:00 ve akşam 19:00 - 20:00 saatleri arasında sadece 1 kişi kabul edilmektedir.

      3. Hastanın yanında aynı anda 1 kişiden fazla ziyaretçi bulunmamalıdır.

      4. Hasta ziyaretlerine çocuklar getirilmemelidir.

      5. Hastaya dışarıdan yiyecek ve içecek getirilmemelidir.

      6. Ziyaret saatinin 1 saat olması hastanın yanında 1 saat kalınabilir şeklinde düşünülmemeli, mümkün olduğunca hasta ziyaretleri kısa tutulmalıdır.

      7. Ziyarete gelirken hastaya kitap, dergi, çiçek, hijyenik bakım ürünleri dışında hastaya zarar verebilecek bir şey getirilmemelidir,

      8. Diğer hastaların rahatsız olması veya tedavilerinin yapılması gerekli olduğunda personele zorluk çıkarılmadan oda boşaltılmalıdır.
     
      9. Kadın doğum servisimizde yatan kadın hastalarımızın mahremiyeti açısından erkek refakatçi ve ziyaretçi edilmemelidir.