Bırak Kazan
20 Mayıs 2022

Kampanya 1 Haziran 2022 tarihinde başlayacak ve 30 Haziran 2022 tarihinde sona erecektir. Kişilerin 1 ay süre ile sigara içmemeleri gerekmektedir.

Bırakma gününden itibaren 1 ay süreyle sigara içmeyenler ve diğer tütün ürünlerini kullanmayanlar arasında yapılacak olan kura ile 4 kişiye çeyrek altın hediye edilecektir.

Kampanyaya en az bir yıldır sigara içen ve 18 yaşını doldurmuş herkes katılabilir.

Kampanya başvuru formu Bilecik İl Sağlık Müdürlüğü web sitesinde ve sosyal medya hesaplarında yer almaktadır. Başvuru formları ayrıca İl Sağlık Müdürlüğü, Bozüyük İlçe sağlık Müdürlüğünde ve ilçelerimizdeki Toplum Sağlığı Merkezlerinden temin edilebilir. Kampanya başvuru formlarının doldurulduktan sonra 27 Mayıs 2022 Cuma gününe kadar İl Sağlık Müdürlüğüne, Bozüyük İlçe Sağlık Müdürlüğüne ve Toplum Sağlığı Merkezlerine teslim edilmesi gerekmektedir. Ayrıca web sitesi üzerinden online başvuru da yapılabilecektir.

Başvuran tüm katılımcılar kuraya girmeye hak kazanacaklardır. 1 aylık süre sonucunda katılımcılar arasından çekilecek kura ile 4 asil ve 4 yedek kişi belirlenecektir. Sonuçlar, Bilecik Valiliği ve İl Sağlık Müdürlüğü’nün web siteleri ve sosyal medya hesaplarından yayınlanacaktır Kazanan kişiler hekim kontrolüne çağrılacak olup değerlendirmeleri yapılacak ve şahitler aracılığı ile teyitleri alınacaktır.

Kura sonucu isimleri belirlenenlerin kontrol muayeneleri İl Sağlık Müdürlüğü’nün yönlendirmesi ile; ikametlerine göre belirlenecek olan Sağlık Tesisinde yapılacaktır.

Kazananların ödülleri, temmuz ayında yapılacak olan Bilecik Valiliği Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu Toplantısında takdim edilecektir.

 

Başvuru için gerekenler:

  1. Bırak Kazan Başvuru Formu pdf.png 
  2. 1 Şahit Bilgileri

İrtibat Tel:

0 228 212 20 30 / Dahili: 1194 bırakkazan1.jpg